Ceny

Jednym z największych atrybutów bezgotówkowego tankowania paliwa za pomocą systemu G4 Oil jest szeroka sieć stacji paliwowych ze zróżnicowanymi zniżkami. Korzystając z naszego systemu mogą Państwo podejmować decyzję, na jakich stacjach dokonywać zakupu paliwa, dobierając odpowiadającą Państwu jakość i cenę.

Udostępniamy Państwu możliwość tankowania na stacjach w prawie wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej i Republice Białoruś na stacjach benzynowych należących do naszych partnerów.

Aby zapoznać się z cenami detalicznymi na stacjach prosimy o przejście do STREFY KLIENTA:

login: (prosimy o kontakt z naszym pracownikiem)

hasło: (prosimy o kontakt z naszym pracownikiem)

Aby zapoznać się z zasadami udzielania rabatów, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

W celu uzyskania dokładnych informacji, prosimy skontaktować się z naszym pracownikiem. Numery kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

OFERTA BEZGOTÓWKOWEGO TANKOWANIA:

Firma G4 Oil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa oferuje Państwu możliwość ograniczenia kosztów związanych z tankowaniem paliwa.

Spośród kilkuset stacji wybieramy te najczęściej odwiedzane i oferujemy na nich zniżki, naliczane od ceny detalicznej paliwa na stacji w dniu tankowania. Rabaty udzielamy Państwu na stacjach zarówno w obwodzie smoleńskim, jak i innych regionach Federacji Rosyjskiej, m.in. obwodach pskowskim, twerskim, leningradzkim i innych. Nasza oferta skierowana jest również do firm tankujących na Białorusi i w Polsce.

Współpraca z naszą firmą opiera się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Każdy Klient otrzymuje osobistego opiekuna, który dostarcza wszelkich informacji, a także pomaga w załatwianiu wszelkich formalności związanych z problemami pojawiającymi się w toku współpracy. W zależności od ilości tankowanych litrów w okresie miesiąca kalendarzowego, oferujemy Państwu zróżnicowane rabaty. Rozliczenia dokonywane są w walucie Euro.

Nasza oferta jest bardzo przejrzysta. Przejrzystość i uczciwość w oferowanych Państwu cenach i usługach jest jedną z głównych dewiz naszej firmy. Liczymy bowiem na długoterminową i korzystną dla obu stron współpracę.

Jesteśmy gotowi omówić wszystkie aspekty i kierunki współdziałania, jak również Państwa propozycje.

NASZA OFERTA W SKRÓCIE:

  • Przedpłata lub kredytowanie paliwa.
  • Możliwość tankowania paliwa z odroczoną płatnością 15+15.
  • Realne rabaty, naliczane od ceny detalicznej paliwa na stacji w dniu tankowania.
  • Tankowanie w trybie on-line w ramach całej sieci stacji paliw G4 Oil.
  • Bezpłatne karty paliwowe oraz mapy ze spisem sieci akceptującej karty.
  • Elektroniczne fakturowanie w celu przyśpieszenia odbioru dokumentów księgowych oraz lepszej kontroli Państwa transakcji.
  • Możliwość ograniczenia kosztów związanych z tankowaniem paliwa.

 

INSTRUKCJA BEZGOTÓWKOWEGO TANKOWANIA:

W jaki sposób należy dokonać transakcji w systemie G4 Oil?

Aby zrealizować transakcję / dokonać zakupu paliwa, potrzebny jest po prostu telefon komórkowy z zarejestrowanym numerem na platformie G4 OIL.

Prosimy wysłać z telefonu wiadomość SMS, wpisując w treści krótkie słowo DIZ na jeden z poniższy numer telefonu:

POLSKA +48664078778

ROSJA +79029550140

Po kilku chwilach otrzymacie Państwo SMS z kodem, który należy przekazać kasjerowi - sprzedawcy w punkcie obsługi / na stacji benzynowej.

Kasjer - sprzedawca sprawdzi kod, poinformuje o dostępnych środkach pieniężnych i dostępnym limicie. Jako potwierdzenie zostanie wydany informacyjny paragon.

Po zakończeniu tankowania prosimy wrócić do kasjera - sprzedawcy, aby zakończyć transakcję. Kasjer - sprzedawca wyda paragon fiskalny na faktycznie zatankowaną ilość paliwa.

Jeżeli kasjer - sprzedawca wprowadzi nieprawidłową ilość zatankowanego paliwa i będzie musiał anulować transakcję, należy ponownie wysłać SMS wpisując w treści słowo DIZ i zamówić nowy kod. Nowy kod należy przekazać kasjerowi - sprzedawcy.

Jeżeli kasjer - sprzedawca nie będzie w stanie zrealizować transakcji na podstawie podanego kodu, lub nie zechcecie Państwo dokonać transakcji na podstawie otrzymanego kodu, prosimy o wysłanie wiadomości SMS, wpisując w treści słowo CANCEL lub zadzwonić na infolinię.

Jeżeli kasjer - sprzedawca sprawdzi podany przez Państwa kod, lecz z jakiegoś powodu nie zechcecie Państwo zrealizować transakcji / zatankować paliwa, prosimy o poinformowanie kasjera - sprzedawcę, aby wprowadził do trminala transakcję na "0" (zero) litrów.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie ma możliwości zatankowania paliwa, prosimy o kontakt z pracownikiem infolinii pod numerem telefonu: +48 533 319 507.

PO KAŻDEJ OPERACJI KASJER - SPRZEDAWCA MUSI WYDAĆ PAŃSTWU PARAGON!