O nas

Firma G4-Oil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa została założona w Polsce w 2015 roku. Firma oferuje innowacyjną technologię
bezgotówkowego tankowania paliwa oraz zakupu innych usług za pomocą telefonu komórkowego.

Firma G4-Oil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa specjalizuje się w bezgotówkowej obsłudze firm transportowych w zakresie sprzedaży paliwa w krajach za wschodnią granicą Polski, tj. Białorusi i Federacji Rosyjskiej (w tym Obwód Kaliningradzki).

Bezpieczeństwo zakupu oleju napędowego zapewniamy poprzez umożliwienie właścicielom firm transportowych korzystania z najnowszej na ryku technologii (wiadomości SMS) na sieci stacji należących do różnych Koncernów Naftowych. W dniu dzisiejszym sieć stacji G4-Oil to kilkaset stacji. W XXI wieku zarządzanie flotą samochodów stanowi nie lada wyzwanie. Pełna kontrola nad bardzo skomplikowanymi procesami logistycznymi wymaga nowoczesnych i niezawodnych narzędzi. Nasza firma dostarcza Państwu jedno z wielu niezbędnych do tego narzędzi - możliwość bezgotówkowego zakupu paliwa za pomocą telefonu komórkowego. Współpraca z naszą firmą, to nie tylko niższe ceny. To także system kontroli jakości tankowanego paliwa poprzez wybór wygodnych i znajdujących się w Państwa zasięgu stacji paliwowych, wygodne rozliczenia, a także zmniejszanie ilości dokumentów potrzebnych do comiesięcznych rozliczeń z fiskusem.

Spółka G4-Oil  ciągle rozwija się, wprowadza dodatkowe usługi i serwisy, troszczy się o swoich Klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy. Podejmiemy wszelkie możliwe starania, aby współpraca z naszą firmą wpłynęły korzystnie na rozwój Państwa firmy.